Ana Sayfa Kanvas Tablo Estetik Düşünenlere
White Hat Woman Kanvas Tablo
  • White Hat Woman Kanvas Tablo
  • White Hat Woman Kanvas Tablo
  • White Hat Woman Kanvas Tablo
  • White Hat Woman Kanvas Tablo
White Hat Woman Kanvas Tablo
Ürün Kodu : 746336815658       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Victor Vallery
3 AL 2 ÖDE
157.00 TL   109.90 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

İçerisinde bulunduğunuz mekana değer katan bu sanatsal tabloda kullanılan kumaş pamuklu/polyester dağılımı dikkate alınarak seçilir ve uygulaması kanserojen madde içermeyen AB Standartlarına uygun boyalar kullanılarak dijital baskı yöntemiyle yapılır. İlgili ürün kabartmalı yada yağlı boya değildir. Tablonuz gönderilmeden önce 3 aşamalı olarak özenle paketlenir ve ortalama 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilerek size zarar görmeden ulaştırılması sağlanır. Tablolar çivi yuvası ve çivi ile beraber duvara asmaya hazır bir şekilde gönderilir. Tablolarda 3 cm kalınlığında sert şaşe/kasnak kullanılmıştır böylelikle zamanla eğilme/bükülme gibi sorunlar yaşanmaz. Görsel kasnağın kenarlarını örtecek şekilde kaplanır ve ürünün boyutlu görünümü sağlanır bu sayede ekstra çerçeveye gerek duyulmaz.


Kanvas Tablo 2021

Günümüzde piyasada bulunan birçok tablo modeli yüzünden sanatseverler artık hangi model tablo seçeceklerine karar verememektedir. Bu durumda ise kanvas tablo bizlerin imdadına yetişiyor.

 

Kanvas Tablo Nedir?

 

Kanvas tablo birbirinden farklı, özgün, estetik ve göz alıcı sanat çıktılarının birtakım dijital baskı yöntemleri ile birlikte kanvas zeminine basılmasıyla elde edilen evimizin, otellerimizin ve ofislerimizin duvarlarını süsleyen, dekorasyon ve tablo sektöründe biz sanatseverleri yolda bırakmayan bir tablo türüdür.

Kanvas tablo, onlarca yıldır ustalar tarafından kullanılan ve modern zamanlarda tercihlerin desteği olmaya devam eden popüler bir sanat desteğidir. Sanatçılar iki nedenden ötürü tuval üzerine resim yapmayı severler: fırçaya olan çekici alıcılığı ve dayanıklılığı. On yıllarca sürecek kalıcı bir tablo yapmak istiyorsanız kanvas zeminden ve kanvas tablo çeşidinden daha iyisini elde edemezsiniz.

 

Kanvas tablo tipik olarak, bir çerçeve üzerine örtülmeden veya bir duvara yapıştırılmadan önce birbirine örülen keten veya pamuk gibi doğal kumaşlardan yapılır. Her bir elyaf çeşitli doku ve ağırlıklarda mevcuttur.

 

Kanvas Tablo Fiyatları Nelerdir?

Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi kanvas tablo fiyatları değişkenlik göstermektedir. En önemli değişken kanvas tablo boyutlarından ortaya çıkar. Victor Vallery'de 4 farklı boyut olmak üzere kanvas tablo fiyatları 4 farklı şekilde belirlenmiştir. Sizler için kaliteden kısmadan kanvas tablo hizmetimize en uygun fiyatlarla devam etmekteyiz.

 

Kanvas Tablo Modelleri Nelerdir?

Duvarınızı sade bir biçimde görmekten sıkıldıysanız ve duvarınıza renk katmak istiyorsanız aslında kanvas tablo tam olarak size göredir. Kanvas tablo duvara renk katmaktan çok siz değerli sanatseverlerin gözünü almada bir numaradır. Bu yazımızda genel olarak kanvas tablonun hangi modellere sahip olduğunu anlatacağız. Listelemek gerekirse;

 

1.       Tarihi Kanvas Tablo Modelleri

2.       Rönesans Esintisi Kanvas Tablo Modelleri

3.       Sürrealist Kanvas Tablo Modelleri

4.       İdeolojik Kanvas Tablo Modelleri

5.       Trend Kanvas Tablo Modelleri

6.       Ünlü Ressamların Kanvas Tablo Modelleri

7.       Doğayı ve Çevreyi Anlatan Kanvas Tablo Modelleri

8.       Hayvan Kanvas Tablo Modelleri

9.       Atatürk Kanvas Tablo Modelleri

10.   Dini Motifler Kanvas Tablo Modelleri

 

Tarihi Kanvas Tablo Modelleri

Biz insan olarak bu dünya üzerinde sayısız yıllarca yaşadık. Atalarımızın mağara duvarlarına eline boya sürerek ve duvara kalıp şeklinde basarak elde ettiği estetik el sanatından bu zamana birçok sanat modellerinde biz insanların izi vardır. Sanat denince tarih asla göz ardı edilemez. Tarihi kanvas tablo modellerinde ise herhangi bir tarihte yaşanmış bir olayı, herhangi önemli bir tarihi kişiliği veya hayran olduğunuz tarihi bir anı sergileyen tablo modelerine tarihi kanvas tablo modeli adını vermekteyiz. Tarih yalnızca kitaplardan okunan sıkıcı ve uzun zaman alan bir bilim dalı değildir. Aslında siz sanatseverler bir kanvas tablo ile göz göze geldiğinizde o anı veya o tarihi kesitte bulunan insanların ne duygular içerisinde bulunduğunu görür ve hissedersiniz. Tarih size kendini kanvas tablo içerisinde anlatmaktadır. Tarih sizi asla yalnız bırakmaz. Kelimelerini evinizin, ofisinizin, otel odanızın duvarlarından sizlere her bakışında aktarmaktadır. Kanvas tablo tarih ile iç içe geçmiş bir saat parçasıdır. Tarihi Kanvas Tablo Modellleri sizi çok sevecek.

 

Rönesans Esintisi Kanvas Tablo Modelleri

Rönesansı hepimiz akıl ve bilim çağı olarak biliriz. Aslında rönesans birçok sanat akımının doğmasına vesile olmuştur. Rönesans kendine has aslında bir sanat akımıdır. Rönesans Kanvas Tablo Modelleri sizin duvarınızda yalnızca şık durmakla kalmayıp o dönemin sanatı öncü alan insanların akıl ve bilime nasıl öncü olduğuna bizzat şahit olacaksınız. Kanvas Tablo rönesans ile bütünleşirken siz de rönesans döneminin güzelliklerine, yaşanmışlıklarına ve doğrularını görmüş olacaksınız. Rönesans Esintisi Kanvas Tablo Modelleri modern ve şık görünüm isteyenlerin tek ve doğru adresi olmaya devam edecektir.

 

Sürrealist Kanvas Tablo Modelleri

Sürrealizm aslında bir sanat akımıdır. Sürrealist Kanvas Tablo Modelleri siz değerli sanatseverleri karışık gibi gözüken fakat aslında her biri farklı bir anlam ifade eden renklerin içerisinde buluşturur. Siz bir renge bakıp anlam yüklemeye çalışırken aynı tabloya sahip bir başka sanatsever o anlamı çözmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Kanvas Tablo anlam yüklüdür. Bu anlamlar gerçek bir sanat ve dekorasyon seven insan tarafından çözülmeyi beklemektedir. Sürrealist Kanvas Tablo Modelleri sizi çok sevecek.

İdeolojik Kanvas Tablo Modelleri

 

İdeoloji her insanın fikir ve düşünce yapısının geneline verilen isimdir. Aslında kanvas tablo ve ideoloji denince ideolojinin tanımından çok siz değerli sanatseverlerin kanvas tablo ile karşı karşıya geldiğinde hangi ideolojik akımı gördüğünüze odaklanmak en iyisidir. Kanvas tablo size adeta bir John Locke veya Karl Marx gibi fikirlerini anlatacak ve o fikirlerin aslında ne kadar farklı olduğunu ve farklı fikirleri duymaktan ziyade incelemenin ne kadar zevkli olduğunu size gösterecektir.

 

Trend Kanvas Tablo Modelleri

 

Kanvas Tablo insanlar arasında çok popülerdir. Siz değerli sanatseverler eğer insanlar arasında en trend tabloları görmek ve incelemek isterseniz adresiniz Victor Vallery. İncelemek için buraya  tıklayın.

 

Ünlü Ressamların Kanvas Tablo Modelleri

Gelmiş ve geçmiş birçok ünlü ressam tanımaktayız. Bu ressamlar biz kıymetli sanatseverlere çok değerli sanat eserleri bırakmışlardır. Bu değerli sanat eserleri kanvas tablo olarak duvaranızda görmek isterseniz sizin için en uygun seçenek ve model bu model olacaktır. Ünlü ressamlar sizi çok sevecek.

 

Doğayı ve Çevreyi Anlatan Kanvas Tablo Modelleri

Doğayı ve çevreyi hepimiz çok severiz. Bazen öyle çok severiz ki bir çiçek bir dalından kopunca sanki bizim canımız yanmışçasına üzülürüz. En güzel çiçekler duvarınızda kanvas tablo üzerinde açacaktır. En güzel ağaç görüntüleri ofisinizin duvarlarını yeşillendirecektir. Dağ manzarasını otel odanızın duvarında mı istiyorsunuz? O zaman Doğayı ve Çevreyi Anlatan Kanvas Tablo Modelleri sizi çok sevecek.

 

Hayvan Kanvas Tablo Modelleri

Evcil hayvanınızı çok seviyorsunuz biliyoruz. Evcil hayvanınız yoksa bile sokaktaki hayvanlar sizin için en değerli canlılar olabiliyor. Sokakta herhangi bir kedi veya köpek olmasa bile çiftlikteki bir at, ormandaki bir geyik, küçük sevimli bir tavşan sizleri çok heyecanlandırıyor. Hayvan Kanvas Tablo Modelleri aslında sizin duvaranıza çok yakışacak ve .ok renkli bir görüntü sunacak. Hayvan Kanvas Tablo Modelleri ile birlikte o çok sevdiğimiz hayvanları duvaranızda sürekli estetik bir görüntü içerisinde göreceksiniz. Kanvas tablo ve hayvanlar alemi buluşunca onu çok seveceksiniz. Hayvan Kanvas Tablo Modelleri için Vİctor Valley tam size göre.

 

Atatürk Kanvas Tablo Modelleri

Türkiyeyi çok seviyoruz. Türkiyeye çok değer veriyoruz. Ama bu ülke kolay kurtarılmadı ve bu ülkeye biz kolay sahip olmadık. Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürkün o kıymetli hayatında bizlere verdiği ve gösterdiği bazı pozlar var. İmrenerek baktığımız bu pozları sizin için kanvas tablo üzerinde sanat haline getirdik. Siz de duvarınızda Atatürk Kanvas Tablo Modelleri sahibi olmak istiyorsanız Victor Vallery tam size göre. Onu çok seveceksiniz.

Dini Motifler Kanvas Tablo Modelleri

Çoğu insan bir dine mensup olarak hayatını sürdürmektedir. Bizim fikrimizce din bir kıymettir ve değerdir. Kanvas tablo ile dini motifleri birleştirirken herhangi bir ayrım gözetmeden siz değerli sanatseverleri Dini Motifler Kanvas Tablo Modelleri başlığı altında memnun edecek pek çok tablo oluşturduk. Dini Motifler Kanvas Tablo Modelleri arasında en çok tercih edilen besmele-i şerif, ayet-el kürsi, 99 isim gibi kanvas tablo modelleri yer almaktadır. Victor Vallery herkese hitap ederek size kendini çok sevdiriyor.

 

Dediğimiz gibi duvarınızı sade bir biçimde görmekten sıkıldıysanız ve duvarınıza renk katmak istiyorsanız aslında kanvas tablo tam olarak size göredir. Kanvas tablo duvara renk katmaktan çok siz değerli sanatseverlerin gözünü almada bir numaradır.

 

Tarihi Kanvas Tablo Modelleri
Rönesans Esintisi Kanvas Tablo Modelleri
Sürrealist Kanvas Tablo Modelleri
İdeolojik Kanvas Tablo Modelleri
Trend Kanvas Tablo Modelleri
Ünlü Ressamların Kanvas Tablo Modelleri
Doğayı ve Çevreyi Anlatan Kanvas Tablo Modelleri
Hayvan Kanvas Tablo Modelleri
Atatürk Kanvas Tablo Modelleri
Dini Motifler Kanvas Tablo Modelleri 

 

Yukarıda gördüğünüz gibi Kanvas Tablo Modellerinden bahsettik ve çok değerli yazımızla birlikte artık siz de kanvas tablo modellerine hakimsiniz. Victor Vallery onu çok seveceksiniz.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
%30
Fleurs Bleues
Fleurs Bleues
157.00 TL
109.90 TL
Ücretsiz Kargo
%30
Winter in England Dekoratif Kanvas Tablo
Ücretsiz Kargo
%30
Thankful Dekoratif Kanvas Tablo
Thankful Dekoratif Kanvas Tablo
157.00 TL
109.90 TL
Ücretsiz Kargo
%30
Autumn Meeting Kanvas Tablo
Autumn Meeting Kanvas Tablo
157.00 TL
109.90 TL
Ücretsiz Kargo
%30
Seasons Dekoratif Kanvas Duvar Tablo
Seasons Dekoratif Kanvas Duvar Tablo
157.00 TL
109.90 TL
Ücretsiz Kargo
%30
Woman With Earrings Dekoratif Kanvas Tablo
Ücretsiz Kargo
%30
Sunset Dekoratif Kanvas Tablo
Sunset Dekoratif Kanvas Tablo
157.00 TL
109.90 TL
Ücretsiz Kargo
%30
Rose Horse Dekoratif Kanvas Tablo
Rose Horse Dekoratif Kanvas Tablo
157.00 TL
109.90 TL
Ücretsiz Kargo
%30
Filamingo Dekoratif Kanvas Duvar Tablo
Ücretsiz Kargo
%30
A Body Kanvas Duvar Tablo
A Body Kanvas Duvar Tablo
157.00 TL
109.90 TL
Ücretsiz Kargo
%30
Yellow Daisy Dekoratif Kanvas Tablo
Yellow Daisy Dekoratif Kanvas Tablo
157.00 TL
109.90 TL
Ücretsiz Kargo
%30
Colorful Daisy Dekoratif Kanvas Tablo
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.